درباره ما

درباره ما :

شركت پگاه آفتاب به عنوان مجموعه‌ا‌ی دانش‌بنیان با بیش از یک دهه تجربه در حوزه‌ فناوری اطلاعات، با به‌کارگیری دانش روز و فناوری‌های نوین و با تکیه بر نیروی انساني پویا و مجرب، محصولات و خدمات ارزش‌افزای بسیاری را به مشتریان ارایه داده و اعتماد و رضایت‌مندی آنان را سرمایه خود می‌داند.

پگاه آفتاب همواره کوشیده است با تجهیز محصولات و خدمات خود به فناوری‌های نوين و ابزارهای نرم‌افزاری روزآمد، علاوه بر جلب رضایت مشتریان، حافظ استقلال مشتری در هنگام نیاز او به تغییرات باشد. به دیگر سخن همواره به دنبال روش‌ها و ابزارهایی بوده‌ایم که آسودگی و رضایت بلند مدت ما و مشتریمانمان را در پی داشته باشد.

در این مسیر پگاه آفتاب از پيشگامان طراحي و پياده‌سازي ابزار مديريت فرآیند(BPMS) در صنايع ايران است. ساخت ابزارهايي چون طراح كلاس (ساختار داده)، طراح قواعد کسب و کار، طراح فرم، طراح منو، عبارت‌ساز، طراح گزارش، كنترل سطوح دسترسي را نیز می‌توان در این راستا برشمرد.

 

چشم انداز :

پگاه آفتاب سازمانی پیشرو در ارایه‌ی راه‌کارهای خلاق در عرصه فناوری اطلاعات، برای زندگی بهتر است.

 

ماموریت :

شرکت پگاه آفتاب ماموریت خود را ارایه راه‌کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات به سازمان‌ها می‌داند. پگاه آفتاب می‌کوشد که از طریق شناخت و درک صحیح نیازهای مشتریان و برآوردن این نیازها، منطبق بر استانداردها و با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب، رضایت آنان را تامین نماید. در این راستا رویکرد ما تهیه و تولید ابزارها و سازوکارهاي گوناگوني است که افزون بر ارتقای کیفیتِ محصولات و خدمات شرکت، گسترش دامنه‌ی عمل سازمان مشتري در تأمين نيازهاي آتي را نیز به ارمغان آورد. پگاه آفتاب می‌کوشد تا با استقرار فرآیندها و سازوکارهای کارآمد و چابک، دغدغه‌ مشتریان برای به‌کارگیری آخرین دستاوردهای دنیای اطلاعات و ارتباطات را از میان برداشته و زمینه را برای رشد سریع‌تر و پایدارتر آنان در کسب‌وکارشان فراهم سازد.

 

منابع انسانی و محیط کار :

با توجه به کسب‌وکار پگاه آفتاب که دانش‌بنیان است، پیش‌برد آن تنها با تشکیل گرو‌ه‌هایی از انسان‌های پویا، باهوش، شاد و سختکوش میسر خواهد بود. در واقع پایه‌گذاری و رشد روزافزون پگاه آفتاب، در گرو وجود این چنین گروه‌هایی بوده است. تجربه‌ پگاه آفتاب تایید می‌کند که تیم بزرگ پگاه آفتاب، خلق محیطِ کاری دوستانه و با نشاط و برقراری روابطی برپایه صداقت را وظیفه‌ی همه‌ی اعضای خود و در تمامی سطوح می‌داند.

markazi.png
boshroyeh.png
pol.png
tej.png
bb.png
bes.png
ramin.png
sima.png
sepah.png
saba.png
shabak1.png
omid.png
ghem.png
sabt.png
besat.png
jj.png
neka.png
hodaj.png
shazand.png
kerman.png
tose.png
khalij.png
behin.png
kashan.png
ghom.png
mofateh.png
mehr.png
shabak4.png
sarayan.png

messenger  Linkedin PNG Picture 180x180   aparat icon color black 512

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت، متعلق به شرکت «پگاه آفتاب» می‌باشد.

اجرا و پشتیبانی: کانون تبلیغاتی کروشه