اخبار

Abaspoor letter

دانشگاه شهید عباسپور با همکاری پگاه آفتاب اقدام به برگزاری دوره‌های تخصصی ERP نیروگاهی می‌کند. به همین منظور مرکز آموزش‌های تخصصی دانشگاه شهید عباسپور با ارسال نامه‌ای به تمام شرکت‌های مدیرت تولید برق کشور ضمن اعلام آمادگی برای برگزاری دوره‌های تخصصی ERP نیروگاهی از فعالان و پرسنل صنعت برق دعوت به شرکت در این دوره‌ها نموده است. 

دوره‌های تخصصی ERP نیروگاهی پگاه آفتاب بر اساس تعرفه‌های آموزشی مصوب وزارت نیرو در سال جاری، با صدور گواهینامه معتبر آموزشی دانشگاه و با ارائه امکانات کامل رفاهی در محل دانشگاه شهید عباسپور برگزار می‌شود. لازم به ذکر است دوره‌های ERP نیروگاهی منطبق با دوره‌های آموزشی طرح نظام جامع طراحی شده است؛ لذا گواهینامه‌های صادر شده از سوی دانشگاه شهید عباسپور قابلیت اعمال در پروندهٔ آموزشی و پرسنلی شرکت‌کنندگان را خواهد داشت.

همراهان صنعت برق می‌توانند برای کسب اطلاعات بیش‌تر در خصوص جزئیات دوره‌های آموزشی، سرفصل دوره‌های ERP نیروگاهی و نحوه برگزاری این دوره‌ها با مرکز آموزش دانشگاه شهید عباسپور با شماره‌های ۷۷۳۱۱۴۴۳ - ۰۲۱ و ۷۷۳۱۱۴۴۴ - ۰۲۱ تماس بگیرند.

imageedit 1 8668508049

پگاه افتاب موفق به اخذ رتبهٔ ۲ شورای عالی انفورماتیک در تولید و پشتیبانی نرم‌افزار‌های سفارش مشتری شد. کسب این رتبه با اتکا به نیروی دانش و تجربهٔ پگاه آفتاب در تولید نرم‌افزار‌های متعدد در حوزه‌های ERP نیروگاهی، اتوماسیون صنعتی و اتوماسیون‌های اداری به دست آمده است.

شورای عالی انفورماتیک زیرمجموعه‌ای از سازمان برنامه و بودجه کشور است که اقدام به رتبه‌بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیکی می‌کند. این شورا هر سال به شرکت‌ها رتبه‌ای از ۷ تا ۱ اختصاص می‌دهد که رتبه ۱ بالاترین و بهترین رتبه و رتبه ۷ پایین‌ترین و ضعیف‌ترین رتبه از نظر این شورا است. رتبه‌بندی شورای عالی انفورماتیک معتبر‌ترین نظام رتبه‌بندی شرکت‌های ارائه کننده محصولات و خدمات مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات است که شرکت‌ها بر اساس آن مجوز انعقاد قراداد با نهاد‌ها و سازمان‌های مختلف را کسب می‌کنند.

Pegaheaftab 95

سال ۱۳۹۵ هجدهمین سال فعالیت پگاه آفتاب در حوزهٔ تولید نرم‌افزار‌های سازمانی بود. در تمام این سال‌ها تلاش کردیم ضمن ارائهٔ راهکار‌های پیشرو در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات، در توسعهٔ هر راهکار با توجه به نیاز‌ها و تحولات روز نیز بکوشیم.

مهم‌ترین اتفاق از جنس توسعه در سال ۱۳۹۵، توسعهٔ زیرساخت ERP پگاه آفتاب، به عنوان پرنفوذ‌ترین راهکار فناورانهٔ صنعت نیروگاهی، بود. اقدامی که قدمی بلند از سوی ما به سوی حرکت دادن فرایند‌های نیروگاهی به لبهٔ تکنولوژی است.

در سالی که گذشت علاوه بر توسعهٔ زیرساخت؛ ارائهٔ خدمات تولیدی، کارشناسی، مشاوره و آموزش در جهت رفع نیاز‌ها و پاسخ به درخواست‌های بهره‌برداران ERP پگاه آفتاب نیز به عنوان بخشی جدانشدنی از فعالیت‌های پگاه آفتاب دارای پیشرفت‌هایی چشمگیر بود.

در گزارش زیر نگاهی اجمالی به بخشی از دستاورد‌های پگاه آفتاب در سال ۱۳۹۵ انداخته‌ایم.

Gift

ضمن عرض شادباش و تبریک عید نوروز، پگاه افتاب تصمیم دارد در راستای قدردانی از  تلاش‌های نیروگاه‌های کشور در توسعه‌ٔ ای‌آر‌پی - ERP نیروگاهی و به عنوان هدیه نوروزی ۱۳۹۶، ماژول «گزارش خروج و راه‌اندازی واحد» که به امکان ارسال پیامک تجهیز شده است را به رایگان در اختیار نیروگاه‌هایی که در آن ای‌آر‌پی - ERP پگاه آفتاب مستقر است قرار دهد. هم‌چنین برای نیروگاه‌هایی که از نرم‌افزار «برنامه سازِ پگاه آفتاب» استفاده کرده‌اند ماژول کلون (ارسال پیامک ورود کار به ایستگاه) به عنوان هدیهٔ نوروزی ۱۳۹۶ در نظر گرفته شده است.

پشتیبانی این دو محصول بدون هزینهٔ اضافی در قالب نرم‌افزار نگهداری و تعمیرات پگاه آفتاب ارائه خواهد شد.

همراهان گرامی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی‌های لازم برای دریافت ماژول «گزارش خروج و راه‌اندازی واحد» یا ماژول «کلون» با واحد پشتیبانی پگاه آفتاب تماس بگیرند.

Noroz 96

پگاه آفتاب به منظور خدمت‌رسانی و پاسخگویی مطلوب به مشتریان ERP نیروگاهی در ایام نوروز ۱۳۹۶ کشیک نوروزی خواهد داشت. همکاران ما در کشیک نوروزی پشتیبانی پگاه آفتاب از طریق سامانهٔ ارتباط با مشتری -CRM  - ،  آماده‌ٔ پشتیبانی و پاسخگویی در جهت رفع ایرادات و مشکلات به وجود آمدهٔ‌ احتمالی هستند.
کشیک نوروزی پشتیبانی پگاه آفتاب در روز‌های ۳۰ اسفند، ۲ فروردین و ۳ فروردین فعال خواهد بود. هم‌چنین از تاریخ پنجم فروردین تا پایان تعطیلات هم واحد پشتیبانی به شکل سابق آمادهٔ ارائهٔ خدمات است. پگاه آفتاب نوروزی شاد برای شما آرزو می‌کند.

 


Picture1

سند همکاری مشترک بین پگاه آفتاب و دانشگاه شهید عباس‌پور امضاء شد.

سند همکاری مشترک پگاه افتاب و دانشگاه شهید عباس‌پور ، دوشنبه ۹ اسفند طی نشست مشترکی به امضای مهندس سرآبادانی، مدیر‌عامل پگاه آفتاب، و مهندس مکبری، مدیر امور هماهنگی و ارتباط با صنعتِ دانشگاه شهید عباس‌پور، رسید.

بر اساس این سند همکاری، پگاه آفتاب و دانشگاه شهید عباس‌پور با مشارکت یکدیگر نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط با حوزهٔ ERP – برنامه‌ریزی منابع سازمانی در محل دانشگاه شهید عباس‌پور اقدام خواهند کرد. هم‌چنین مقرر گردید جزئیات دوره‌ها و سرفصل دروس با همکاری و هماهنگی دو طرف به زودی تعیین شود و نسبت به عملیاتی شدن دوره‌ها در گام‌های بعدی اقدام شود. به موجب این سند همکاری پگاه آفتاب هزینهٔ حضور دانشجویان نخبه و ممتاز در این دوره‌های آموزشی را برعهده خواهد گرفت.

مهندس سرآبادانی، مدیر‌عامل پگاه آفتاب، سند همکاری مشترک با دانشگاه شهید عباس‌پور را در ادامهٔ سیاست‌های ارتباطات علمی پگاه آفتاب ارزیابی می‌کند که موجب توسعه‌ٔ فرهنگ برنامه‌ریزی منابع سازمانی در میان فارغ‌التحصیلان رشته‌های مرتبط و افزایش استاندارد‌های آموزش‌های ارائه شده از سوی پگاه آفتاب خواهد شد.

پگاه آفتاب قصد دارد با توانمند‌سازی فارغ‌التحصیلان دانشگاه برای تطابق دانش و نیاز‌های صنعت فناوری اطلاعات، با حمایت از دانش‌آموختگان این دوره‌های آموزشی از ایشان جهت توسعه‌ٔ ERP نیروگاهی به عنوان محصولی دانش بنیان، که موجب بهره‌وری قابل توجهی در صنعت برق کشور گردیده، استفاده کند.

کمیته محصول ERP- ای‌آر‌پی نیروگاهی مهلت فراخوان عضویت در کمیسیون‌های تخصصی کمیته محصول را تمدید کرد. پیش از این تاریخ ۱۲ اسفند به عنوان آخرین مهلت ارسال رزومه اعلام شده بود که طبق اعلام جدید این مهلت تا ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ تمدید می‌شود. متقاضیان عضویت می‌توانند به منظور توسعه کاربردی‌تر ERP - ای‌آر‌پی نیروگاهی رزومه خود را تا تاریخ ۲۸ اسفند به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.

فعالیت تخصصی کمیسیون‌ها از ابتدای سال ۱۳۹۶ با هدف توسعه‌ی ماژول‌های ERP - ای‌آر‌پی نیروگاهی تحت فریم‌ورک جدید و با محوریت اعلام نیاز‌های نرم‌افزاری از سوی این کمیسیون‌ها آغاز به کار خواهد کرد.

Picture2

نیروگاه‌های کشور به دلیل ماهیت فعالیت‌ و تغییرات گسترده‌ای که در لایه‌های مختلف سازمانی و عملیاتی با آن روبرو هستند همیشه در معرض تغییر قرار دارند. این تغییرات نیاز‌های جدیدی را می‌آفرینند که باید از سوی ERP ای‌آر‌پی نیروگاهی پگاه آفتاب با واکنشی مناسب و سریع روبرو شوند. از این رو توسعه ERP ای‌آر‌پی امری مستمر بوده که به صورت دائمی بخش مهمی از ظرفیت علمی و انسانی پگاه آفتاب در حال پیشبرد آن هستند. علاوه بر ظرفیت پگاه آفتاب، همیاری عناصر نیروگاهی در قالب کمیته محصول نیز تاثیرات شگرفی بر روند توسعه‌ی ERP ای‌آر‌پی نیروگاهی در سال‌های اخیر داشته است.

دومین جلسه کمیته محصول ای‌آر‌پی نیروگاهی (ERP) پگاه آفتاب با حضور اعضای منتخب ۱۳ بهمن ماه در محل شرکت پگاه آفتاب برگزار شد.

در این جلسه که با حضور نمایندگان منتخب از نیروگاه‌های قم، شازند، کرمان و نیروگاه‌های آذربایجان شرقی شامل نیروگاه‌های تبریز، سهند و صوفیان برگزار شد در مورد اعلام فراخوان عضویت متخصصان در کمسیون‌های تخصصی «فناوری اطلاعات و ارتباطات»، « مهندسی، بهره‌برداری، تعمیرات»، «پشتیبانی و مدیریت زنجیره تامین»، «مالی»، «منابع انسانی» و «مدیریت و هوشمند سازی کسب و کار» تصمیم گیری شد. طبق اعلام کمیته کارشناسان و متخصصین علاقه‌مند می‌توانند به منظور توسعه کاربردی‌تر ای‌آر‌پی‌ نیروگاهی رزومه خود را تا تاریخ ۱۲ اسفند به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید بفرستند.

کمیته محصول ای‌آر‌پی نیروگاهی از سال ۱۳۹۰ به صورت مستقل در هر یک از نیروگاه‌های مشارکت کننده تشکیل شده بود اما در مهر‌ماه سال ۹۵ به منظور توسعه‌ی شتابمند، پایدار و هدفمند ای‌آر‌پی نیروگاهی پگاه آفتاب، با برگزاری انتخابات یک کمیته محصول متمرکز شکل گرفت تا فرآیند نیاز‌سنجی و توسعه‌ی محصول را تسهیل کند.

آخرین جلسه تببین سیستم مدیریت آموزشی نیروگاهی روز ۱۲ بهمن‌ با حضور آقایان رضوانی مدیر اداره آموزش، مسعودی، کارشناس اداره آموزش و مهندس رحیمی مدیر گروه فناوری اطلاعات نیروگاه شازند به همراه آقای وحید سلمانی، مدیر پروژه‌های ERP و آقای وحید نبی‌ئیان، مدیر پشتیبانی پگاه آفتاب در محل شرکت پگاه آفتاب برگزار شد.

markazi.png
boshroyeh.png
pol.png
tej.png
bb.png
bes.png
ramin.png
sima.png
sepah.png
saba.png
shabak1.png
omid.png
damavand.png
ghem.png
sabt.png
besat.png
jj.png
neka.png
hodaj.png
shazand.png
kerman.png
tose.png
khalij.png
behin.png
kashan.png
ghom.png
mofateh.png
mehr.png
shabak4.png
sarayan.png

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت، متعلق به شرکت «پگاه آفتاب» می‌باشد.

اجرا و پشتیبانی: کانون تبلیغاتی کروشه