خدمات

فعالیت های پگاه آفتاب شامل دو بخش خدمات و محصولات می باشد، خدمات پگاه آفتاب شامل مشاوره هایی می باشد که پگاه آفتاب به مشتریان خود برای استفاده هر چه بهتر از محصولات خود ارایه می دهد.

 

استراتژی فناوری اطلاعات :

فناوري اطلاعات هم اكنون به عنوان بخش مهمي از كسب و كار در بنگاه‌هاي اقتصادي مطرح مي‌باشد و استفاده صحيح و هم راستا با استراتژي كسب و كار مي‌تواند مزيت‌هاي رقابتي بسيار زيادي را براي سازمان به همراه داشته باشد.اين امر به اندازه‌اي مورد توجه مي‌باشد كه هم اكنون هم راستايي استراتژيك كسب و كار و فناوري اطلاعات به عنوان امري كليدي در ادامه مسير سازمان به حساب مي‌‌آيد. پگاه آفتاب با دراختيار داشتن جمعي از مشاوران و كاركنان دانشور مي‌تواند اين تجربيات را در اختيار تمامي سازمان‌هاي قراردهد تا سازمان‌هاي مشتري بتوانند به صورت هوشمندانه استراتژي فناوري اطلاعات خود را با استراتژي كسب وكار هم راستا سازند.

 

تولید محصول سفارشی :

بعضي از كسب و كارها به دليل خاصيت منحصر به فرد خود نياز به راهكارهاي بومي‌سازي شده براي جوابگويي به نيازهاي خود دارند كه برخي از اين نيازها به حدي منحصر به فرد مي‌باشند كه اين بنگاه‌هاي اقتصادي نيازمند به كارگيري كارشناسان مجرب براي پاسخ‌گويي به اين نيازهاي خود مي باشند تا راهكار مورد نياز بنگاه خود را توليد نمايند. شركت پگاه‌آفتاب با بهره‌گيري از كاركنان مجرب و دانش محور اين آمادگي را دارد تا به مشتريان خود در توليد محصولات سفارشي همكاري نمايد.

 

مهندسی فروش :

از آنجايي كه خريد محصولات و خدمات فناوري اطلاعات همواره همراه با چالش‌هاي بزرگي در سطح بنگاه‌هاي اقتصادي مي‌باشد شركت پگاه آفتاب با رويكردي مشتري محور به مشتريان خود خدمات مهندسي فروش را براي ارايه بهترين راهكار در جهت رفع نيازهاي سازماني ارايه مي‌نمايد.

 

markazi.png
boshroyeh.png
pol.png
tej.png
bb.png
bes.png
ramin.png
sima.png
sepah.png
saba.png
shabak1.png
omid.png
damavand.png
ghem.png
sabt.png
besat.png
jj.png
neka.png
hodaj.png
shazand.png
kerman.png
tose.png
khalij.png
behin.png
kashan.png
ghom.png
mofateh.png
mehr.png
shabak4.png
sarayan.png

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت، متعلق به شرکت «پگاه آفتاب» می‌باشد.

اجرا و پشتیبانی: کانون تبلیغاتی کروشه